Ak Portföy %110 Anapara Koruma Amaçlı Yirmidördüncü Fon - AUU

Yapay zeka teknolojisine en az %10 kazanç fırsatıyla yatırım yapın! Fona 17-21 Eylül 2018 tarihlerinde yatırım yapabilirsiniz.

Fon ile yapay zeka ve teknoloji alanında faaliyet gösteren 7 dev şirketin hisse senedine dayalı yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, bu sepet değer kaybetse dahi %10 getiri sağlayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Google, Broadcom, Micron Technology, Microsoft, Alibaba , Baidu, NVidia hisse senetlerinden oluşan sepetin getirisini iştirak oranı ölçüsünde elde edersiniz.

Bu 7 hisse senedi son 2 yılda ortalama %75 kazandırdı (Kaynak: Bloomberg, 02 Eylül 2016 - 31 Ağustos 2018).

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (6 Kasım 2019) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senetleri değer kaybetse dahi, %10 getiri elde edersiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 17-21 Eylül tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet’ten 3 adımda yatırım yapmak için:

·         Buraya tıklayarak Akbank hesabınıza giriş yapın.

·         Açılacak ekranda fonu seçip ekranın sağında yer alan “Talep” butonuna basın.

·         Yatırım yapmak istediğiniz miktarı girin ve onaylayın.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.