Ak Portföy %100 Anapara Koruma Amaçlı Yirmiüçüncü Fon - ARJ

Silikon Vadisi’ne %100 anapara korumalı yatırım fırsatı! Fona 20-27 Haziran 2018 tarihlerinde yatırım yapabilirsiniz.

Bu fona yatırım yaptığınızda dünyaca ünlü 7 teknoloji şirketinin hisse senedine belirli bir süreyle yatırım yapmış olursunuz.

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Apple, Google, Amazon, Microsoft, Tencent, Samsung ve Alibaba hisse senetlerinden oluşan sepetin getirisini iştirak oranı ölçüsünde elde edersiniz.
Bu 7 hisse senedi son 2 yılda ortalama %103 kazandırdı (Kaynak: Bloomberg, 1 Haziran 2016 - 31 Mayıs 2018).

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (10 Temmuz 2019) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senetleri değer kaybetse dahi, paranızın tamamını geri alırsınız.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 20-27 Haziran tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet’ten 3 adımda yatırım yapmak için:

·         Buraya tıklayarak Akbank hesabınıza giriş yapın.

·         Açılacak ekranda fonu seçip ekranın sağında yer alan “Talep” butonuna basın.

·         Yatırım yapmak istediğiniz miktarı girin ve onaylayın.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.