Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %110 Anapara Koruma Amaçlı Otuz Dördüncü Fon - APK34

En az %10 getiri fırsatıyla Altın’ın Dolar cinsi getirisine yatırım yapın!

Anapara Korumalı 34. Fon ile Altın’ın dolar cinsi yükselişine yatırım yapın. Altın değer kazandıkça değerinizi artırın. Nisan 2021’deki vade sonunda, en az %10 getiri elde edin.

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Fon, yatırım dönemi sonunda; Altının Amerikan Doları (USD) performansından bağımsız olarak %10 getiri sunar. Ayrıca, belirlenecek bariyer seviyesine kadar Altının söz konusu vadedeki Amerikan Doları (USD) cinsi başlangıç değeri ile bitiş seviyesi arasındaki performans paralelinde ek getiri sağlar.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (8 Nisan 2021) fondan çıkmamanız durumunda, altın değer kaybetse dahi, %10 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 06 Aralık 2019 – 17 Aralık 2019 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden ya da Odea Bank Burgan Bank üzerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Ak Portföy Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na bağlı %110 Anapara Koruma Amaçlı 34. Fon; Altının Amerikan Doları (USD) cinsi getirisini takip eden SPDR – Standard&Poor’s Depositary Receipt altın borsa yatırım fonunun getirisine %12 - %17 bariyer seviyesine kadar ve iştirak oranı ölçüsünde (%65 - %85 arasında gerçekleşmesi beklenmektedir) yatırım imkanı sunuyor. Fon’un halka arzına ilişkin izahname ve yatırımcı bilgi formu Akbank şubelerinden, www.kap.org.tr, www.akportfoy.com.tr ve www.akbank.com adreslerinin ilgili fon sayfalarından temin edilebilir. Fon, talep toplama yoluyla halka arz edilecektir. %110 anapara koruma hedefi sadece yatırım dönemi sonunda geçerlidir. Yatırım dönemi 18 Aralık 2019 - 8 Nisan 2021 tarihleri arasıdır.