Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %110 Anapara Koruma Amaçlı Otuz Üçüncü Fon - APK33

En az %10 getiri fırsatıyla Teknoloji Devleri ’ne yatırım yapın!

Fon ile blockchain, yapay zeka, büyük veri ve bulut gibi teknolojilere yatırım yapan 4 teknoloji şirketinin hisse senetlerinin performansına ortak olun. Üstelik, vade sonunda, hisse sepetlerinden oluşan sepet değer kaybetse dahi en az %10 getiri fırsatı yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Google (Alphabet Inc.), Microsoft, Facebook ve Amazon.Com hisse senetlerinden oluşan sepetin getirisini (belirlenecek bariyer seviyesine kadar) iştirak oranı ölçüsünde elde edersiniz.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (29 Ocak 2021) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senedi sepeti kaybetse dahi, %10 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 30 Eylül 2019 - 8 Ekim 2019 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi, Akbank şubeleri, Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., ING, Odeabank ve Burgan Bank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Ak Portföy Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na bağlı %110 Anapara Koruma Amaçlı 33. Fon; teknoloji şirketlerinden oluşan hisse senedi sepetinin getirisine %10 - %20 bariyer seviyesine kadar ve iştirak oranı ölçüsünde yatırım imkanı sunuyor. Fon’un halka arzına ilişkin izahname ve yatırımcı bilgi formu Akbank şubelerinden, www.kap.org.tr, www.akportfoy.com.tr ve www.akbank.com adreslerinin ilgili fon sayfalarından temin edilebilir. Fon, talep toplama yoluyla halka arz edilecektir. %110 anapara koruma hedefi sadece yatırım dönemi sonunda geçerlidir. Yatırım dönemi 9 Ekim 2019 - 29 Ocak 2021 tarihleri arasıdır.