Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %110 Anapara Koruma Amaçlı Otuz İkinci Fon - APK32

En az %10 getiri fırsatıyla Altına yatırım yapın!

Fon ile Altının Amerikan Doları (USD) cinsi getirisine yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, altın değer kaybetse dahi en az %10 getiri fırsatı yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Fon, yatırım dönemi olan 9 Ekim 2019 ile 29 Ocak 2021 arasındaki 479 günlük vadede; Altının Amerikan Doları (USD) performansından bağımsız olarak %10 getiri sunar. Ayrıca, belirlenecek bariyer seviyesine kadar Altının söz konusu vadedeki Amerikan Doları (USD) cinsi başlangıç değeri ile bitiş seviyesi arasındaki performans paralelinde ek getiri sağlar.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (29 Ocak 2021) fondan çıkmamanız durumunda, altın değer kaybetse dahi, %10 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 30 Eylül 2019 - 8 Ekim 2019 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi, Akbank şubeleri, Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., ING, Odeabank ve Burgan Bank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Ak Portföy Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na bağlı %110 Anapara Koruma Amaçlı 32. Fon; Altının Amerikan Doları (USD) cinsi getirisini takip eden SPDR – Standard&Poor’s Depositary Receipt altın borsa yatırım fonunun getirisine %10 - %20 bariyer seviyesine kadar ve iştirak oranı ölçüsünde yatırım imkanı sunuyor. Fon’un halka arzına ilişkin izahname ve yatırımcı bilgi formu Akbank şubelerinden, www.kap.org.tr, www.akportfoy.com.tr ve www.akbank.com adreslerinin ilgili fon sayfalarından temin edilebilir. Fon, talep toplama yoluyla halka arz edilecektir. %110 anapara koruma hedefi sadece yatırım dönemi sonunda geçerlidir. Yatırım dönemi 9 Ekim 2019 - 29 Ocak 2021 tarihleri arasıdır.