Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %114 Anapara Koruma Amaçlı 29. Fon - APK29

En az %14 getiri fırsatıyla Altına yatırım yapın!

Fon ile Altının Amerikan Doları (USD) cinsi getirisine yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, altın değer kaybetse dahi en az %14 getiri elde edin.

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Fon, yatırım dönemi olan 26 Mart 2019 ile 22 Mayıs 2020 arasındaki 424 günlük vadede; Altının Amerikan Doları (USD) performansından bağımsız olarak %14 getiri sunar. Ayrıca, belirlenecek bariyer seviyesine kadar Altının söz konusu vadedeki Amerikan Doları (USD) cinsi başlangıç değeri ile bitiş seviyesi arasındaki performans paralelinde ek getiri sağlar.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (22 Mayıs 2020) fondan çıkmamanız durumunda, altın değer kaybetse dahi, %14 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 18 Mart-25 Mart tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.

Ak Portföy Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na bağlı %114 Anapara Koruma Amaçlı 29. Fon; Altının Amerikan Doları (USD) cinsi getirisini takip eden SPDR altın borsa yatırım fonunun getirisine %10 - %20 bariyer seviyesine kadar ve iştirak oranı ölçüsünde yatırım imkanı sunuyor. Fon’un halka arzına ilişkin izahname ve yatırımcı bilgi formu Akbank şubelerinden, www.kap.org.tr, www.akportfoy.com.tr ve www.akbank.com adreslerinin ilgili fon sayfalarından temin edilebilir. Fon, talep toplama yoluyla halka arz edilecektir. %114 anapara koruma hedefi sadece yatırım dönemi sonunda geçerlidir. Yatırım dönemi 26 Mart 2019 - 22 Mayıs 2020 tarihleri arasıdır.