Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %115 Anapara Koruma Amaçlı 28. Fon - APK28

En az %15 getiri fırsatıyla Teknoloji’nin Devleri’ne yatırım yapın!

Fon ile dünyanın 6 teknoloji devinin hisse senedine dayalı yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, bu sepet değer kaybetse dahi en az %15 getiri fırsatı yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Google, Apple, Cisco, SAP, Microsoft, Facebook hisse senetlerinden oluşan sepetin getirisini (belirlenecek bariyer seviyesine kadar) iştirak oranı ölçüsünde elde edersiniz.

Bu 6 hisse senedinin değişimleri son 2 yılda yaklaşık %40 kazandırdı (Kaynak: Bloomberg, 31 Ocak 2017 – 31 Ocak 2019).

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (15 Nisan 2020) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senetleri değer kaybetse dahi, %15 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 22 Şubat-1 Mart tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.