Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %115 Anapara Koruma Amaçlı 27. Fon - APK27

En az %15 getiri fırsatıyla Altına yatırım yapın!

Fon ile Altının Amerikan Doları (USD) cinsi getirisine yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, altın değer kaybetse dahi en az %15 getiri fırsatı yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Fon, yatırım dönemi olan 4 Mart 2019 ile 15 Nisan 2020 arasındaki 409 günlük vadede; Altının Amerikan Doları (USD) performansından bağımsız olarak %15 getiri sunar. Ayrıca, belirlenecek bariyer seviyesine kadar Altının söz konusu vadedeki Amerikan Doları (USD) cinsi başlangıç değeri ile bitiş seviyesi arasındaki performans paralelinde ek getiri sağlar.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (15 Nisan 2020) fondan çıkmamanız durumunda, altın değer kaybetse dahi, %15 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 22 Şubat-1 Mart tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.