Ak Portföy %100 Anapara Koruma Amaçlı Onaltıncı Fon - AJO

Citi Group, Bank of America, Goldman Sachs, J.P. Morgan ve Wells Fargo’ya %100 anapara korumalı yatırım fırsatı! Fona 7-14 Mart 2017 tarihlerinde yatırım yapabilirsiniz.

Bu fona yatırım yaptığınızda dünyaca ünlü 5 global bankanın hisse senedine belirli bir süreyle yatırım yapmış olursunuz. Yaklaşık 13 aylık bu sürenin sonunda söz konusu 5 hisseden oluşan sepetin yükselişinden getiri elde edersiniz. Aksi durumda, söz konusu hisse senedi sepeti değer kaybetse dahi, vade sonunda anaparanızın tamamını geri alırsınız.

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
JP Morgan, Merrill Lynch, Citibank, Goldman Sachs ve Wells Fargo hisse senetlerinden oluşan sepetin getirisini iştirak oranı ölçüsünde elde edersiniz.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (18 Nisan 2018) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senetleri değer kaybetse dahi, paranızın tamamını geri alırsınız.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce (18 Nisan 2018) fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 7-14 Mart tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet’ten 3 adımda yatırım yapmak için:

·         Buraya tıklayarak Akbank hesabınıza giriş yapın.

·         Açılacak ekranda fonu seçip ekranın sağında yer alan “Talep” butonuna basın.

·         Yatırım yapmak istediğiniz miktarı girin ve onaylayın.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.