Ak Portföy Kira Sertifikaları Katılım Fonu - AIS

Faizsiz yatırım aracı arayanlara...Birikimlerinizi faizsiz yatırım ürünleriyle değerlendirmenizi sağlar. Fon, ağırlıklı olarak kamu ve özel sektör kira sertifikalarına yatırım yaparken, getiriyi artırmak için altın ve gayrimenkul gibi yine faize dayalı olmayan ürünlere de yönelebilir. Fon, tamamen faizsiz ürünlerle, birikimlerinizi enflasyonun aşındırıcı etkisinden korumayı ve getiri sağlamayı hedefler.Hangi banka müşterisi olursanız olun Ak Portföy Kira Sertifikaları Katılım Fonu’na dilediğiniz miktarda yatırım yapabilirsiniz. Kendi banka hesabınızdan fona nasıl yatırım yapacağınızı adım adım görmek için ‘Fon Bilgileri’ bölümündeki ‘Fona Kendi Bankamdan Nasıl Yatırım Yaparım?’ sayfasını ziyaret edin.

Fonla ilgili bilgi almak için videoyu izleyebilir, ‘Fon Bilgileri’ bölümündeki ‘Tanıtıcı Döküman’ı inceleyebilir ve bize info@akportfoy.com.tr ‘ye mail atarak ulaşabilirsiniz.

Fona hangi banka müşterisi olursanız olun, dilediğiniz miktarda yatırım yapabilirsiniz.

Fona yatırım yapmak istiyorum

AK PORTFÖY KİRA SERTİFİKALARI KATILIM FONU - AIS

Risk Değeri Önerilen Vade
2 / 7 Orta Vade (6ay ve üzeri)
Karşılaştırma Ölçütü
%45 BIST-KYD Kamu Kira Sertifikaları + %45 BIST-KYD Özel Sektör Kira Sertifikaları + %10 BIST-KYD 1 Aylık Gösterge Kar Payı TL
Fon Büyüklüğü TL Pay Değeri TL Yönetim Ücreti (Yıllık Yüzde)
69.602.918,89 0.026966 2,1 %
Fon Varlık Dağılımı

Brüt Getiri, yalnızca fon yönetim ücretini içerir. Fona dair diğer giderleri içermemektedir.