Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %110 Anapara Koruma Amaçlı Otuz Beşinci Fon - APK35

En az %10 getiri fırsatıyla Amerikan Teknoloji sektörünün önde gelen firmalarına yatırım yapın!

Fon ile eşit ağırlıklı olarak Alphabet Inc (Google) ., Amazon.Com Inc., Facebook Inc., ve Microsoft Corp. ortaklık paylarından oluşan sepete kolaylıkla hemen yatırım yapın. Vade sonunda sepet değer kaybetse dahi en az %10 getiri fırsatı yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Alphabet Inc., Amazon.Com Inc., Facebook Inc., ve Microsoft Corp. ortaklık hisse senetlerinden borsa dışı opsiyon sözleşmesinden kaynaklanan bir getiri oluşması halinde bu getiriyi yatırımcılara sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca yatırım dönemi sonunda; söz konusu hisse senetlerinin performansından bağımsız olarak %10 getiri sunar.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (8 Nisan 2021) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senedi sepeti kaybetse dahi, %10 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 06 Aralık 2019 – 17 Aralık 2019 tarihlerinde Akbank Mobil, Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden ya da Odea Bank Burgan Bank üzerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz. (Odea Bank A.Ş. ve Burgan Bank A.Ş.)

Sorunuz mu var?
Ak Portföy Koruma Amaçlı Şemsiye Fonu’na bağlı %110 Anapara Koruma Amaçlı 35. Fon; teknoloji şirketlerinden oluşan hisse senedi sepetinin getirisine %18 - %23 bariyer seviyesine kadar ve iştirak oranı (%40 - %60 arasında gerçekleşmesi beklenmektedir) ölçüsünde yatırım imkanı sunuyor. Fon’un halka arzına ilişkin izahname ve yatırımcı bilgi formu Akbank şubelerinden, www.kap.org.tr, www.akportfoy.com.tr ve www.akbank.com adreslerinin ilgili fon sayfalarından temin edilebilir. Fon, talep toplama yoluyla halka arz edilecektir. %110 anapara koruma hedefi sadece yatırım dönemi sonunda geçerlidir. Yatırım dönemi 18 Aralık 2019 - 8 Nisan 2021 tarihleri arasıdır.