Ak Portföy %100 Anapara Koruma Amaçlı Yirmiikinci Fon - ADJ

Mercedes-Benz, BMW ve Tesla’ya %100 anapara korumalı yatırım fırsatı!... Fona 16-20 Nisan 2018 tarihlerinde yatırım yapabilirsiniz.

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Fonun yatırım yaptığı opsiyon sözleşmesinin başlangıcı olan 20 Nisan 2018 ile sonu 8 Mayıs 2019 arasında, 3 otomobil devi arasında en çok yükselen hisse senedi ne kadar kazandırırsa, siz de o kadar kazanırsınız.

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (15 Mayıs 2019) fondan çıkmamanız durumunda, en kötü durumda, söz konusu hisse senetlerinin hepsi değer kaybetse dahi, paranızın tamamını geri alırsınız.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir. Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 16-20 Nisan tarihlerinde Akbank Direkt İnternet Şubesi ve Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.