Ak Portföy Yeni Teknolojiler Yabancı Hisse Senedi Fonu - AFT

Ak Portföy Yeni Teknolojiler Fonu, kendi bankanızdan, seçilmiş 20 teknoloji devine, tek işlemle yatırım yapmanız için harika bir fırsat sunar!...

Ak Portföy Yeni Teknolojiler Hisse Senedi Fonu, teknolojinin önde gelen şirketlerinini borsa performansına ortak olmanızı sağlar.

Fon Neye Yatırım Yapar?
Fon, yüksek teknolojiye dayalı ürün ve hizmetlerin geliştiricisi konumunda olan 20 şirketin hisse senetlerine eşit ağırlıkla yatırım yapar. Bu şirketler; Apple, Google, Facebook, Cisco, Amazon, Microsoft, Baidu, Intel, Samsung, Nvidia, Alibaba, Tencent, Tesla, Netflix, IBM, Oracle, Qualcomm, Taiwan Semiconductors, SAP, Adobe.

Yüksek Getiri Potansiyelli Bir Yatırım Fırsatı!...
Söz konusu şirketler son yıllarda oldukça başarılı bir performans gösterdi. Bu sepet, sadece 2016-2017 yıllarında yatırımcılarına TL bazında yaklaşık %155 kazandırdı (Kaynak: Bloomberg).

Tek İşlem Kolaylığı!...
Bu hisse senetlerine bireysel olarak yatırım yapmak oldukça masraflı ve zahmetli bir iştir. Buna karşın fon, kendi bankanızdan tek bir bir işlemle bu yıldızlar karmasına yatırım kolaylığı sunar.

Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona Türkiye’deki tüm bankalardan dilediğiniz miktarda yatırım yapabilirsiniz. İnternet şubenizdeki ‘Yatırım’ menüsü altında ‘Yatırım Fonları’ bölümünden ‘Ak Portföy Yeni Teknolojiler Yabancı Hisse Senedi Fonu’nu seçip yatırım yapabilirsiniz.
Akbank Müşterisiyim ve Fona Yatırım Yapmak İstiyorum
Başka Bir Banka Müşterisiyim ve Fona Yatırım Yapmak İstiyorum

Brüt Getiri, yalnızca fon yönetim ücretini içerir. Fona dair diğer giderleri içermemektedir.